Увага!!! Призупинення навчального процесу.

Учні, батьки, працівники доводимо до вашого відома що КЗ “Шполянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат ЧОР” тимчасово призупиняє освітній процес зв’язку з рішенням уряду України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».
Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р. Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити з 12 березня до 3 квітня 2020 р. на усій території України карантин, заборонивши:

відвідування закладів освіти її здобувачами;

проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників).

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним, Київській міській державним адміністраціям разом з органами місцевого самоврядування забезпечити:

організацію виконання та контроль за дотриманням на відповідній території вимог цієї постанови, своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів;

подання щодня Міністерству охорони здоров’я інформації про здійснення заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 для її узагальнення та інформування Кабінету Міністрів України.

На час призупинення навчального процесу учні можуть отримати доступ до навчальних матеріалів на сторінці за посиланням https://imzo.gov.ua/ а також на сторінці https://mon.gov.ua/ua у відповідному розділі підручники.

Вразі відновлення навчального процесу учнів, батьків та працівників школи буде проінформовано на офіційних сторінках закладу а також під час телефонних розмов.